מתחתנת? יש לך אירוע? את מתלבטת איזו תסרוקת ערב תתאים לך? איזה תסרוקת כלה הכי יפה?
במיוחד בשבילך ריכזתי בגלריית תסרוקות רעיונות לתסרוקות ערב ותסרוקות כלה שונות מהן תוכלי לבחור את התסרוקת שהכי תתאים לך.

שיער מתולתל

תסרוקת תלתלים אסופה

מתולתלות רבות לא מעוניינות להחליק את התלתלים שלהן, אלא לעצב את התלתלים ולשלב אותם בתסרוקת. ניתן לעצב את התלתלים בעזרת חומרים המיועדים לשיער מתולתל ושילוב של מכשירים כמו דיפיוזר ובייביליס. ניתן ליצור תסרוקות אסופות יפיפיות שמשלבות את התלתלים הטבעיים. שילוב של קישוט לשיער מוסיף יופי לייחוד לתסרוקת.
 

תסרוקת אסופה עם ניפוח בשילוב תוספות שיער

בתסרוקת זו יש שילוב של ניפוח בחלק הקדמי של הראש. ניפוח יוצר מראה מרשים לתסרוקת. בנוסף יש כאן שילוב של תוספות שיער שמוסיפות נפח לשיער ויוצרות מראה שיער מלא ומשנות את כל מראה התסרוקת.

תוספות השיער מגיעות במגוון רחב של גוונים וניתן להתאים את הגוון של התוספות לגוון השיער טבעי על מנת שהן ישתלבו בתסרוקת באופן מושלם וטבעי.

תסרוקת אסופה בשילוב בייביליס

ניתן ליצור תסרוקת אסופה באמצעות איסוף השיער לקוקו ועיצוב של רצועות הקוקו לתלתלים באמצעות בייביליס. כל רצועת שיער נצמדת לראש בסיכה וביחד הן יוצרות מראה מרשים לתסרוקת. באמצעות טכניקה מיוחדת התסרוקת נאספת בצורה ששומרת על עמידותה לאורך כל האירוע ואין כל סיכוי שתתפרק גם אחרי ערב ריקודים סוער.

שילוב צמה בתסרוקת

תסרוקת זו עשויה מצמה שלמה מגולגלת לאורך הראש. הצמה הגדולה נתנה מענה של תסרוקת מעניינת ומהירה לבחורה עם שיער ארוך, מקורזל מאד ומלא נפח.

תסרוקת חצי אסופה בשילוב צמה

צמת מפל ובייביליס

צמה זו המשולבת בתסרוקת נקראת צמת מפל (waterfall braid)

צמת מפל נקראת כך משום שהרצועות היוצאות מן הצמה נשפכות למטה ויוצרות מראה המזכיר מפל מים. שילוב צמה בתסרוקת מחמיא במיוחד לשיער חלק או גלי. בקצה התסרוקת משולבים תלתלי בייביליס רכים.

תסרוקת אסופה

קוקו מוברש

תסרוקת קלאסית ואהובה במיוחד היא תסרוקת קוקו מוברש. היא מתאימה לכל סוג אירוע – בין אם מדובר בחתונה ובין אם מדובר באירוע ביתי ומצומצם. במקום איסוף בגומיה ניתן לראות כי הקוקו נקשר באמצעות רצועת שיער דבר שיוצר מראה אלגנטי ומיוחד. את השיער הנופל מהקוקו ניתן לעגל באמצעות יצירת גלי בייביליס רכים והברשתם. ניתן להוציא רצועות שיער דקיקות לצידי הפנים או שלא, תלוי בטעמך האישי.

הקוקו נאסף בטכניקה מיוחדת ששומרת על עמידותו לאורך כל האירוע.

תסרוקת אסופה בשילוב צמה

תסרוקת אסופה זו היא דוגמא לכך שניתן ליצור תסרוקת אסופה גם לשיער שאורכו קצר במיוחד. אורכו של השיער הגיע עד מעל הכתפיים. בתסרוקת שולבו צמות וניפוח שיצרו לה מראה ייחודי ואלגנטי.

תסרוקת גולגול אסופה

הגולגול הוותיק והמוכר הופך אלגנטי יותר כאשר משלבים אותו בתסרוקת המיועדת לאירוע. תוספת קלה של ניפוח בקדמת הראש וגילגול השיער בצורה רכה ויפה יוצרים מראה של תסרוקת בעלת איסוף מרושל אך מרשים. למראה מלא יותר של הגולגול ניתן לשלב תוספות שיער. התסרוקת הזו יכולה לבוא גם בגירסא מוקפדת יותר – על ידי איסוף וגלגול מתוח של כל השיער (ללא השארת רצועות שיער נופלות לצידי הפנים).

שיער מתולתל

תסרוקת תלתלים חצי אסופה

מתולתלות רבות לא מעוניינות להחליק את התלתלים שלהן, אלא לעצב את התלתלים ולשלב אותם בתסרוקת. ניתן לעצב את התלתלים בעזרת חומרים המיועדים לשיער מתולתל ושילוב של מכשירים כמו דיפיוזר ובייביליס. כשמדובר בתלתלים חשוב לך שהם יהיו יציבים ולא יתנפחו וישנו צורה במהלך האירוע. זאת ניתן לעשות באמצעות טכניקה ושימוש חומרים נכונים.

תסרוקת אסופה

קוקו מוברש נמוך

תסרוקת קלאסית ואהובה במיוחד היא תסרוקת קוקו מוברש. היא מתאימה לכל סוג אירוע – בין אם מדובר בחתונה ובין אם מדובר באירוע ביתי ומצומצם. במקום איסוף בגומיה ניתן לראות כי הקוקו נקשר באמצעות רצועת שיער דבר שיוצר מראה אלגנטי ומיוחד. את השיער הנופל מהקוקו ניתן לעגל באמצעות יצירת גלי בייביליס רכים והברשתם. ניתן להוציא רצועות שיער דקיקות לצידי הפנים או שלא, תלוי בטעמך האישי. הקוקו נאסף בטכניקה מיוחדת ששומרת על עמידותו לאורך כל האירוע

שילוב צמה בתסרוקת

אסוף מרושל עם צמה

בתסרוקת אסופה זו שולבה צמה המעניקה לה מראה ייחודי. בנוסף, שיער הצבוע בגוונים מבליט כל תסרוקת ומעניק לה ייחודיות ועניין.

תסרוקת חצי אסופה בשילוב צמה – לשיער קצר

תסרוקת כזו נותנת מענה לבעלות שיער קצר שמתלבטות בין תסרוקת בשיער אסוף או תסרוקת בשיער פזור. לעיתים נדמה כי לבעלות שיער קצר אין הרבה אופציות לתסרוקות, אך אין זה נכון. עם קצת יצירתיות ניתן לשלב צמות, גלים ואף תוספות שיער וליצור מגוון רחב של תסרוקות.

תסרוקת אסופה

תסרוקת בננה

בתסרוקת זו השיער בחלק האחורי של הראש נאסף בצורת תסרוקת בננה קלאסית. בשאר אזורי הראש בוצע ניפוח על מנת ליצור מראה שיער מרשים (שאינו צמוד לקרקפת). תסרוקת כזו נותנת מענה מצוין לשיער קצר, ויוצרת תחושת שיער מלא הודות לטכניקת הניפוח שבוצעה בתסרוקת. הגוונים של השיער מעצימים את התסרוקת וכל תנועה של רצועת שיער נראית במיטבה.

גלים מוברשים

בייביליס מוברש בסגנון beach waves לשיער קצר

בתסרוקת זו - השיער עוצב לגלים רכים ומרשימים. בשונה מבייביליס מוברש, כאן הקצוות של השיער נותרו ישרים ולא עגולים. סגנון זה נקרא beach waves. הסגנון הזה נותן מענה מצוין לבעלות שיער קצר שרוצות שיער גלי. מאחר והקצוות ישרים, הגלים לא מקצרים את השיער (כפי שקורה כשיוצרים תלתלים או בייביליס בשיער ) אלא מאריכים אותו.

תסרוקת חצי אסופה בשילוב צמה

צמת חיטה בשילוב בייביליס מוברש

צמת חיטה נקראת כך משום שהיא מזכירה גבעול של חיטה, דבר שמייחד אותה יותר מצמה רגילה. תסרוקת חצי אסופה זו משלבת צמת חיטה וכן גלים רכים בקצה השיער שעוצבו באמצעות תלתלי בייביליס מוברשים.

תסרוקת חצי אסופה

בייביליס מוברש בסגנון beach waves

בתסרוקת חצי אסופה זו השיער עוצב לגלים רכים ומרשימים. בשונה מבייביליס מוברש, כאן הקצוות של השיער נותרו ישרים והגלים פונים לכיוונים שונים ומזכירים מראה שיער של גולשת גלים מקצועית שמבלה שעות רבות בים.

שילוב צמה בתסרוקת

צמת חיטה בשילוב תכשיט לשיער

תסרוקת זו היא תסרוקת כלה ששואבת את ייחודה משילובי הצמות לאורך צידי השיער שמשתלבים יחדיו לצמת חיטה. תכשיט הראש מעניק לתסרוקת את האופי הכלתי היוקרתי שלה ומשלים עצמו למראה הכללי של השמלה והאיפור.

תסרוקת אסופה אלגנטית לכלה

תסרוקת כלה אסופה לא רק יוצרת מראה אלגנטי ויפה אלא גם מתאימה מאד לכלות שמתחתנות בחודשי הקיץ החמים והלחים שמאפיינים את ישראל. השיער נאסף בטכניקה מיוחדת ששומרת על צורתו המקורית ועמידותו לאורך כל האירוע גם בתנאי חום ולחות קשים.

תסרוקת חצי אסופה בשילוב צמה

גלים רכים בשילוב צמה

לעיתים צמה בתסרוקת מתפקדת כתחליף לתכשיט. שילוב של צמה יוצר ייחודיות ואופי לתסרוקת. ניתן לשלב צמות בתסרוקת גם על ידי שימוש בתוספות שיער וזאת על מנת לשמור או לעבות את נפח השיער.

תסרוקת אסופה

קוקו מוברש עם ניפוח

בתסרוקת זו נאסף קוקו בשילוב עם ניפוח בקדמת הראש דבר שיוצר מראה אלגנטי ומרשים. השיער הארוך הנשפך מהקוקו עוצב ועוגל על ידי בייביליס מוברש. בעלות שיער קצר יכולות להגיע לתוצאה מרשימה זו על ידי שילוב של תוספות שיער בתסרוקת. הקוקו נאסף בטכניקה מיוחדת ששומרת על עמידותו לאורך כל האירוע.

תסרוקת חצי אסופה בשילוב צמה

בייביליס מוברש עם צמה בשילוב תוספות שיער

תסרוקת זו נותנת מענה לכלות\נשים בעלות שיער ארוך שאוהבות ומעדיפות שיער פזור. כאן רואים גלים רכים בשיער שעוצבו באמצעות בייביליס והוברשו קלות. בנוסף שולבו בתסרוקת זו תוספות שיער ליצירת מראה שיער מלא יותר. הקישוט לשיער ביחד עם הצמה מעניקות לתסרוקת מראה ייחודי ומעניין.

תסרוקת גולגול לילדות ולנערות

תסרוקת גולגול לילדה עם רצועות שיער דקיקות שנופלות לצידי הפנים יוצרות מראה אלגנטי ונסיכותי. התסרוקת מתאימה לבנות מצווה ולשושבינות קטנות.

קוקו מוברש לנערות ולילדות

תסרוקות לילדות יכולות להיות אלגנטיות ממש כמו תסרוקות לנשים. אך תוספת של סיכות ראש יכולות לעשות את ההבדל בין תסרוקת לילדה לתסרוקת אישה.

תסרוקת כזו מתאימה לבנות מצווה, לשושבינות ולכל נסיכה קטנה באשר היא.

גולגול לנערות או ילדות בשילוב צמה

תסרוקות לילדות תמיד הופכות אותן לנסיכות קטנות. ילדות אוהבות במיוחד שילובי צמות בתסרוקת. תסרוקות לילדות מתאימות מאד לבנות מצווה או לשושבינות קטנות.