סדנת איפור - לדעת את כל הסודות שהמאפרות המקצועיות יודעות

רוצה לדעת איך להתאפר נכון?
רוצה לשדרג את מראה האיפור שלך?
רוצה ללמוד איך לאפר את עצמך לאירוע?
רוצה לדעת איך לצאת מהבית בבוקר ולחזור בערב עם איפור שלא זז?

את כל אלו ועוד תוכלי ללמוד בסדנא מעשית אישית, זוגית או עם כמה חברות.

מה נלמד בסדנא?

תיק האיפור -
מה נחוץ בתיק האיפור שלך, מה אפשר לעשות עם מה שכבר יש לך ואת לא משתמשת, ואיך להימנע מבזבוז מיותר של כסף על מוצרים שאת לא באמת צריכה. 
 
שלבי האיפור -
מה בא קודם - פודרה או סומק? נלמד את כל שלבי האיפור החל ממריחת קרם לחות ועד לגימור הסופי. בסוף הסדנא תקבלי פירוט כתוב של כל השלבים כדי שלא תצטרכי לזכור הכל בעל פה. 
 
הסתרת פיגמנטציה וכהויות מתחת לעיניים -
לבן על שחור יוצר אפור! ולכן על כהויות לא מניחים מייקאפ לבן או בהיר אלא דווקא מייקאפ בגוון כתמתם. בסדנא אלמד אותך איזה גוון הכי מתאים לך להסתרת הכהויות מתחת לעיניים ולטשטוש הפיגמנטציה. 
 
מריחת איילינר -
איילנר חד ואיילינר מעושן. תקבלי טיפים למריחה נכונה של איילינר וגם טכניקה למריחת איילינר בקלות - שכל אחת יכולה לעשות בלי צורך בהרבה תרגול.
 
מריחת מסקרה -
איך לנצל נכון את המסקרה שלך וליצור מראה ריסים מלא כאילו הדבקת ריסים.
 
מריחת סומק -
איך למרוח סומק בצורה נכונה ולהימנע ממראה של כתם על הפנים. טיפ- הסוד טמון בסוג המברשת. 
 
חיטוב הפנים -
מכירה את קים קרדשיאן? היא יצרה באז מאד גדול כשהחלה להעלות תמונות בשלבי האיפור שלה בהן רואים איך המאפר האישי שלה מריו מורח גוונים כהים ובהירים ובכך מדגיש לה את עצמות הלחיים, מפסל את האף, ועוד. בסדנא תוכלי ללמוד הצללות והארות על פי מבנה הפנים שלך - למשל איך ליצור צל בשקע הלחי וליצור מראה של עצמות לחיים גבוהות ועוד. 
 
מריחה נכונה של אודם -
יש נשים שחייבות לשרטט את השפתיים עם עיפרון שפתיים ורק אחר כך למרוח את האודם. למה ואיך? נלמד בסדנא
 
איפור עיניים מעושן -
המשמעות של איפור מעושן הוא שהצבע של הצללית הולך ומתבהר בהדרגה, כמו עשן. נלמד ליצור איפור עיניים המתאים ליומיום ואיפור המתאים לערב- בטכניקת האיפור המעושן.
 
איך לשמור על האיפור שלך עמיד מהרגע שאת יוצאת בבוקר ועד שאת חוזרת בערב - כן זה אפשרי! תלמדי איך למרוח איילינר שלא ימרח לך במהלך היום, ואיך המייקאפ והצלליות בעיניים ישארו בדיוק כפי שמרחת אותן גם לאחר שעות רבות. 
 
 
 
###בסיום הסדנא תקבלי סיכום כתוב של כל מה שלמדת על מנת שתוכלי לתרגל בבית וגם מוצר איפור במתנה
 

סדנאות איפור

סדנת איפור אישית מעשית בת שעתיים וחצי -
בסדנא נתמקד על כ 5 נושאים שהכי חשוב לך שנתמקד בהם מבין הנושאים הנ״ל. בסדנא אדגים לך כיצד להתאפר ואת תתרגלי על עצמך באופן מעשי. 
 
סדנת איפור אישית מעשית בשני מפגשים -
בסדנא בת שני מפגשים תקבלי משימות לתרגול בבית, כל מפגש כשעתיים וחצי בהם נלמד את הנושאים הנ״ל וגם תוכלי לתרגל באופן מעשי. כמו כן נעבור על מה שלמדנו במפגש הקודם על מנת להטמיע באופן הטוב ביותר את מה שלמדת. 
 
קורס איפור אישי מעשי ב 3 מפגשים -
כל מפגש כשעתיים וחצי. בקורס תלמדי את כל סודות האיפור שחשוב לך לדעת. אתן לך כלים להיות המאפרת של עצמך. הדרך הכי נכונה ללמוד משהו חדש היא באמצעות תרגול וקבלת משוב ולכן בכל מפגש תקבלי תרגילים לביצוע בבית ונבדוק את ההתקדמות במפגש שאחריו. 
 
סדנת איפור זוגית מעשית בת שעתיים וחצי –
לסדנא זו תוכלי להגיע עם חברה/אמא/בת/אחות וכדומה. בסדנא אדגים נושאים שיבחרו על ידכן וכל אחת תוכל לתרגל על עצמה.
 
סדנת איפור קבוצתית -
לקבוצה של עד 15 נשים או נערות. הרצאה בת שעה וחצי בהן תקבלו טיפים ממוקדים בנושא איפור נכון הכולל הדגמה על נשים מהקהל. הנושאים של הסדנא משתנים ומותאמים לקהל (נשים בוגרות/נערות/אימהות אחרי לידה/נשים צעירות וכו)